פאות נוכריות

פאות נוכריות הן למעשה שם קוד לכיסוי ראש. תחת ההגדרה של פאות נוכריות ניתן למצוא את כל סוגי הפאות, שכן מדובר כאן בהגדרה מאוד כללית וכוללנית לכיסוי ראש המכיל סוג שיער כלשהו. ולכן, תחת ההגדרה של פאות נוכריות ניתן למצאו את כל סוגי השיער אשר משרתים בעת הכנת פאות; ניתן למצוא שיער אדם טבעי, ניתן למצוא שיער של בעלי חיים, ואפילו שיער סינתטי.

 

יש לציין כי יש הבדלה ברורה ובולטת, לפחות כאשר מדובר בשיער טבעי, אשר מבדילה בין שיער לשיער ולכל מוצא של השיער יש את היתרונות והמאפיינים הברורים לו. לכן ניתן למצוא שיער , שיער אירופאי, שיער אסייתי ואחרים.

 

סוגי פאות

 

בפסקה הקודמת ציינו בפניכם כי פאות נוכריות הן למעשה שם כולל לכל סוגי הפאות אשר ישנן בנמצא.

 

אולם, מה הן אותן פאות? הנה רשימה קצרה של מספר סוגי פאות אשר ישנן בשוק כיום; פאות משיער טבעי - שיער אדם, פאות משיער בעלי חיים, פאות משיער סינתטי, פאה רפואית המיועדת לחולים שונים אשר נאלצים לאבד את שיערם לאור הטיפולים הכבדים אשר הם מקבלים לצורכי מרפא, פאות קאסטם - פאה משיער טבעי אירופאי, פאות להדבקה, פאות רשת ועוד.

 

התאימו פאות פיזית ונפשית

 

יש להבין כי פאות מגיעות בשלל גוונים, צורות וגדלים, ועל כן יש לבדוק היטב בטרם רוכשים פאה, האם היא מתאימה לכם מבחינת גודל וצורה – האם היא נראית טוב עליכם, האם היא יושבת על ראשכם בנוחות וכדומה. חושב מכך, האדם אשר רוכש פאות מכל סיבה שהיא, חייב במהלך תהליך הרכישה לבדוק כי הוא מרגיש בנוח עם הפאה.

 

אין אנו מתכוונים לחזור על דברינו מתחילת הפסקה, אלא לתת דגש כי האדם אשר אוכש פאה חייב להרגיש בנוח להסתובב איתה על ראשו מבחינה רגשית. חיבור בין לקוח לפאה הוא קריטי להצלחתה של הפאה לשרת את מטרתה, ועל כן יש ליצור חיבור מתאים בין השניים לכבר מן ההתחלה.

 

מי שוותיק ואמין בתחום, יאמר לכם כי זה הנקודה הקריטית ביותר בכל תהליך הרכישה של הפאה, ועל כן יש לתת לו דגש מורחב.

08-9458008​

ירושלים

רחובות