פאות מודבקות

מה הן למעשה פאות מודבקות? האין מדובר בפאות רגילות לכל דבר ועניין? ובכן, כן ולא. פאות מודבקות הן אמנם פאות רגילות, אין להן כל ייחוד בשיערותיהן, בקרקפתן או בנראותן. אולם הן נבדלות מפאות רגילות לאור העובדה כי בוצעה בהן עבודת הדבקה של השיער (בעוד שאצל פאות רבות מדובר בתהליך של שזירה).

 

כמו כן, פאות מודבקות נקראות כך לעיתים, כי יש צורך מעין להדביק אותן לראש בכדי שלא יעופו, על ידי שימוש באמצעים שונים הנמצאים בפאה, או מגיעים איתה.

 

מה השימוש של פאות מודבקות?

 

פאות מודבקות יכולות לשמש את האדם לאותם צרכים אשר משמשים אותו פאה רגילה. לכן פאות מודבקות מגיעות בשלל וריאציות, וניתן למצוא סוג כאלו של פאות גם תחת ההגדרה של פאות רפואיות, פאות קאסטם, פאות לחולי סרן ואחרות. פאות אלו נראות ועולות ממש כמו כל פאה, כך שאדם אשר בוחר בפאה מודבקת יכול להיות רגוע כי אף אחד לא ישים לכך לב (לא שיש בזה כל בושה).

 

הדבר היחידי שצריך להנחות אותו באם לרכוש פאה מודבקת או לא, זה האם נוח לו עימה. במידה וכן, ואין לו כל בעיה לשניית העיסוק שכרוכה בהתאמתה לראש בכל בוקר, הרי שהוא צריך בהחלט לרכוש פאה מודבקת אשר תשמש אותו יום יום.

 

אודות פאות תהילה

 

פאות תהילה מהווה חנות שהיא בית למכלול שלם של פאות, מכל הסוגים, הצורות והגדלים. אנו בית עסק ותיק ומנוסה אשר עברו תחתיו במרוצת השנים רבבות של לקוחות מרוצים, אשר הגיעו בגלל המחירים הנוחים ונשארו עמנו בעתיד לאור השירות האדיב, השם דגש על כתף תומכת ואוזן קשבת. דרך פאות תהילה תוכלו להשיג ולמצוא את ל סוגי הפאות אשר אחריהן אתם דולקים, כך שלא תישארו נטולי שיער.

 

יש לנו את האפשרות גם לעצב ולייצר לכם פאה לשביעות רצונכם שאיננה מן המוכן, כך שאתם קובעים את צורתה, צבעה, חומריה, ולמעשה כל פרט אשר חשוב לכם. עם פאות תהילה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי לא רק תימצאו פאה לראשכם, אל גם מפתח ללבכם אשר יקנה לכם חברים לאורך שנים רבות קדימה.

08-9458008​

ירושלים

רחובות