פאות מיוחדות

פאות מיוחדות לשימוש חולים

פאות מיוחדות הן למעשה פאות אשר מטרתן ייחודית. פאות על פני שחר ההיסטוריה, שימשו את האדם למגוון של סיבות.

 

כיום יותר מהכל, פאות מיוחדות משמשות את האדם בעיקר במצב של מחלה, כאשר לצערנו חולי סרטן ומחלות אחרות נזקקים לטיפולים כימותרפיים חזקים ביותר אשר גורמים לכל שיער ראשם לנשור. בעזרת פאות מיוחדות, יוכלו אותם חולים לזכות למעט נחת, ולהרגיש שוב כפי שהם היו בעבר, בעזרתה של פאה.

 

אמנם נראה כי מדובר בדבר קטן, שולי ואולי אף לא קריטי, אך מחקרים בדקו ומצאו כי שיוך לפריט אהוב יכול לעזור להחלמה. עד רבה, כאשר פרטי זה הוא ממש חלק ממך ביום יום, ומזכיר לך איך נראית בתקופה אותה אתה רוצה לזכור ושואף אליה לחזור.

 

פאות מיוחדות לשימוש שחקנים

 

פאות מיוחדות משמשות כאמור למטרות ספציפיות. לאחר שכיסינו בפסקה הקודמת את החלק המשמיש פאות מיוחדות בעבור חולים, נתאר בפניכם כיצד פאות מיוחדות גם נמצאות בשימוש של צרכנים.

 

יותר ויותר תכניות טלוויזיה ומופעי בידור, הולכים כיום על חיקויים. בכדי להשלים את התמונה של אותו חיקוי, יש לייצר אשליה  של מראהו של האדם אשר מחקים אותו, ופעמים רבות יש צורך לעשות שימוש בפאה.

 

בעזרת פאות מיוחדות, ניתן להכין את המגוחכת שבפאות, ועל כן לגרום לכך כי האשליה תהיה אמינה ומצחיקה כאחת. באמצעות פאות מיוחדות, תפקידו של השחקן קל מעט, שכן מראהו המגוחך מושך צחוקים גם כן, ולא רק פועלו ודבריו.

 

פאות מיוחדות לשימוש דוגמנים

 

פאות מיוחדות יכולות גם להשמיש בעבור אלו אשר צריכים לכסות אחר התספורת שלהם כך שלא תיפגע, אך עדיין רוצים לצאת לפרהסיה. למשל, דוגמניות רבות מעצבות שיערן כמה ימים מראש בטרם הן עומדות לפקוד את הבמה, ועל כן מזמינות פאות מיוחדות אשר יגנו על התסרוקת שלהן, כמו גם ישרתו אותן כאשר הן יוצאות החוצה.

 

פאות מיוחדות אלו, ברוב המקרים ייצרו והוזמנו באופן אישי על ידי הסופרסטאר, שכן הם יכולים להרשות זאת לעצמם. מדובר למעשה בגישה קלה להפוך את החיים לנוחים הרבה יותר, שכן עם פאות מיוחדות אפשר להרגיש מיליון דולר ואף יותר.

08-9458008​

ירושלים

רחובות