פאות סינטטיות

מה זה פאות סינטטיות?

 

פאות סינטטיות הן פאות אשר עשויות מ, המהווים תחליף לשיער אדם אמיתי. מראה פאות אלו דומה למראה של פאות משיער טבעי, ויתרונן הבולט הוא במחיר.

 

פאות סינטטיות זולות משמעותית מפאות אחרות, שכן הן כאמור אינן עשויות שיער טבעי. יש כאלו האומרים כי גם המראה שונה באופן מהותי, אך אנו פה לומר לכם כי הדבר תלוי ביצרן ובאיכותם של הסיבים הסינתטיים בהם הוא משתמש לצורך יצור הפאה.

 

חסרונות של פאות סינטטיות

 

פאות סינטטיות אמנם זולות משמעותית משאר פאות אשר ישנן בנמצא, אך יש לדעת כי במידה ורוכשים פאות סינטטיות כי יש להן גם לא מעט חסרונות. למשל, פאות סינטטיות בעיני רבים, נחשבות לפחות איכותיות, מאחר ואין בהן שימוש בשיער טבעי אמיתי של אדם חי.

 

כמו כן, פאות סינטטיות רגישות ביותר לחום, ועל כן יש להרחיק אותן ממקורות חום או ממקומות חמים. פאות סינטטיות גם אינן מגיבות טוב לצבע, ולמשעה קשה מאוד לצבוע אותן ועל כן יש להישאר עם הצבע עליו החלטתם בעת רכישת הפאה.

 

חסרון נוסף, הוא כי פאות סינטטיות הינן בעלות תוחלת חיים יחסית קצרה, ואינן מאריכות זמן. ניתן לראות בדבר יתרון, שכן בשל מחירן הזול, ניתן להגדיר את השימוש בפאות סינטטיות ככזה הבא לשמש אותנו רק לזמן מוגבל בלבד.

 

במידה והחלטתם לרכוש פאות סינטטיות, או ברצונכם לשמוע עוד פרטים, טיפים והצעות, אל תהססו לפנות אל פאות תהילה.

08-9458008​

ירושלים

רחובות