פאות לנשים

למרות שמזג האוויר הישראלי אינו אופטימלי לחבישת פאות לנשים הרי שדווקא בארצנו קיים שוק נרחב למוצריםאלו. שורשי שוק זה נעוצים במצוות הדת היהודית שחלות בעיקר על היהודים האורתודוכסים יותר ומגבילות את הנשים מחשיפת שיערן הטבעי בחברה ובעיקר ליד גברים.

 

פאות לנשים הן פתרון לנשים אלו שהיו צריכות עד כה להסתתר מתחת לכובעים ומטפחות אשר היו מעוותות את המראה הנשי ופוגעות בו ובתדמיתן האישית של הנשים הללו. לצורך שימור מראן הנשי של הנשים הדתיות, ניתנו היתרים דתיים לגילוח השיער הנשי ושימוש בפאות כתחליף לכובע. באופן זה מחזירים על ידי פאות לנשים דתיות את המראה המטופח והנשי האבוד.

 

לא רק לדתיות

 

נשים רבות סובלות מהתדלדלות טבעית של שיערן עקב נשירה וזהו מצב העשוי להביא במקרים קיצוניים עד להתקרחות של ממש. כמו כן קיים מגזר של נשים העוברות טיפולים כימותרפיים המביאים לנשירה כמעט מידית של השיער כולו. פאות לנשים אלו יכולות להחזיר אלמנט מרכזי ביופיין ולשפר את מצבן הנפשי תוך שהן מאפשרות להן לנוע ולחיות בחברה האנושית, ממש כרגיל.

 

כדאי לזכור

 

שיער יפה ומעוצב מהווה מקור חשוב לביטחון העצמי של האישה ומרכיב חשוב ביופייה. פאות נשים המיוצרות בימינו אלו עשויות באופן כה מקצועי עד כי לעתים קרובות אין הבדל למתבונן מן הצד בין שיער טבעי של ממש ובין פאות לנשים העשויות משיער טבעי גם הן.

08-9458008​

ירושלים

רחובות