פאות ותוספות שיער

שראל היא כר פורה למשווקי פאות ותוספות שיער אשר נהנים משוק רחב במיוחד עקב הציוויים השונים שקיימים על תספורות נשים במגזר הדתי חרדי.

 

האיסורים השונים שחלים על נשים אלו מביאים אותן מגיל צעיר יחסית (גיל הנישואין במגזר החרדי נמוך מאד) לרכוש פאות ותוספות שיער ביד רחבה יחסית.

 

כל אישה חרדית המכבדת את עצמה תהיה חייבת להחזיק לפחות 2-3 סטים של פאות ותוספות שיער על מנת שלא ללכת באותו מראה לאירועים השונים במהותם וחשיבותם זה מזה.

 

איפה ניתן להשיג פאות ותוספות שיער בארץ ?

 

ברחבי הארץ ובעיקר באזורי הריכוז של דתיים וחרדים כמו בית שמש, ירושלים, בני ברק וכ"ו, ניתן למצוא חנויות ומספרות רבות העוסקות למחייתן בשיווק והתאמה אישית של פאות ותוספות שיער לנשים המבקשות לעשות שימוש באביזרים אלו.

 

מיטב היצרנים בעולם של כל סוגי הפאות מיוצגים בארץ על ידי יבואנים בלעדיים המשווקים את תוצרתם.

 

כדאי לזכור

 

מעבר לאילוצים הדתיים או הרפואיים של שימוש בפאות ותוספות שיער הרי בסופו של דבר נשים נשארות נשים והן צריכות להתחשב לא רק בצו הרב או בצו הרופא אלא בהחלט כפופות לצו-האפנה.

 

כדאי לקנות פאה איכותית ככל שניתן משיער טבעי, אך ניתן גם לבחור בסוגי פאות ותוספות שיער אחרים אשר מאפשרים לאישה לעשות טיפולי שיער לפאה כאילו היה זה שיערן הטבעי ובכך להרחיב את הוורסטיליות של הפאות ולחסוך קניית כמה מהן.

08-9458008​

ירושלים

רחובות