פאות קאסטם

בעבר, נשים רבות השתמשו בפאות בשל סיבות רפואיות שונות. היום נשים אוהבות פאות גם בגלל שהן מעצימות את יופיין. פאה היא הצהרה אפנתית והיא משדרגת את המראה במהירות. היום האפנה של השיער מתחלפת כל הזמן - הצבע, האורך, הסגנון. באמצעות פאה, את יכולה לגוון את המראה שלך באופן קבוע ולהפוך לזוהרת ויפה יותר.

 

פאות קאסטם הן פאות המיוצרות בהתאמה אישית אליך, הלקוחה. הן איכותיות במיוחד ומעניקות מראה מושלם וטבעי. באמצעות פאות אלו, תוכלי להזמין את הפאה שאת חולמת עליה.

 

האפשרויות של פאות קאסטם הן אינסופיות והתהליך מהנה במיוחד. במקום להתפשר על בחירת פאה מתוך מגוון קיים, תוכלי לחבוש את פאת חלומותייך. את בוחרת את סגנון השיער, סוג השיער, כיוון צמיחת השיער, שביל השיער, אורכו, צבעו ואפילו את מבנה הרשת הפנימית. יועציה של חנות הפאות יסייעו לך בהחלטות אלו. הם יקחו את המידות של ראשך כדי להבטיח התאמה מושלמת.

 

פאת קאסטם מיוצרת בדיוק לפי דרישתך. היא תיתפר במיוחד לפי מידותייך, כדי להבטיח התאמה מושלמת. תוך מספר שבועות, היא תהיה מוכנה. פאות אלו מיוצרות משיער אדם באיכות הגבוהה ביותר, על ידי מעצבי פאות קאסטם מנוסים ומקצועיים. נשים רבות אף רוכשות שתי פאות קאסטם. כך הן יכולות לגוון את הופעתן לפי מצב הרוח.

 

כיצד פאות קאסטם שונות מפאות רגילות?

 

היתרון של פאות אלו, הוא בכך שהן נראות כחלק טבעי משיערך האמיתי. הן נעשות בעבודת יד ולא ע"י מכונה. ניתן לעצבן בכמה תסרוקות ואף להשתמש באביזרי שיער. פאות אלו הן יותר יקרות מפאות אחרות, אשר לא נעשות בעבודת יד. בנוסף, פאות רגילות מצריכות גם התאמה אישית. לאחר רכישתן צריך לספר אותן מעט ולהתאימן למבנה הפנים והן עדיין לא מושלמות כמו פאות קאסטם.

 

כאשר מדובר בפאות רגילות, הרבה פעמים קל לזהות אישה החובשת פאה, לפי הצורה הלא טבעית שהיא מונחת על ראשה. בדרך כלל נשים רבות נאלצות להניח סרט על קצה הפאה, כדי להסוות את הקו הטבעי של השיער.

 

בניגוד אליהן, פאות קאסטם נראות טבעיות להפליא, גם כשהן יבשות וגם כשהן רטובות. פאה זו נראית כל כך טבעית על ראשך, עד שאין אפשרות לדעת כי מדובר בפאה ולא בשיערך האמיתי. שביל השיער מעוצב בטבעיות, כך שהוא משתלב עם פניך בשלמות. מה גם שפאות אלו נוחות לשימוש ועמידות לזמן רב.

 

מה כולל תהליך ההזמנה של פאות אלו?

 

הכנה של פאות אלו אורכת כ-6-8 שבועות. בחנויות מסוימות תתבקשי להפקיד מקדמה של כ-50%, ובאחרות תתבקשי לשלם את המחיר המלא. לשם שליחת הפאה להכנה, תצטרכי לספק את כל המידע הדרוש – מידת ראשך, צבע הפאה, תסרוקת מבוקשת ועוד.

 

חשוב לדעת, כי במידה ואת סובלת מ ומנשירה חמורה, כדאי שתתחילי בתהליך ההזמנה מהר ככל האפשר, בשל זמן הייצור הממושך.

 

בנוסף, למרות הפיתוי לבחור בפאה עם תסרוקת אלגנטית, כדאי לבחור בתסרוקת פשוטה ונוחה, שתקל על התחזוקה השוטפת.

08-9458008​

ירושלים

רחובות