תוספות שיער

הדרך לשיער ארוך וגולש היא קצרה ממה שאת חושבת!

 

כולן חולמות על שיער ארוך ומרשים – אך הדרך לחלום זה נראית ארוכה מאוד. מכיוון שעם הגיל צמיחת השיער נהיית איטית יותר, נשים רבות מתייאשות במהירות. גם תזונה ומצב נפשי משפיעים על קצב גדילת השיער ומאטים את צמיחתו.

 

היום, שיער ארוך, שופע, וגולש הוא כבר לא חלום. תוכלי להרגיש נשית, זוהרת וצעירה יותר באמצעות תוספות שיער. תוכלי לבצע מהפך למראה חדש וסקסי! במידה שיערך דליל, תוכלי להוסיף לו נפח ולהקנות לו מראה שופע.

 

תוספות שיער משתלבות בשערך הטבעי בשלמות ובטבעיות

התוספות משתלבות בשערך בטבעיות – אי אפשר לדעת שמדובר בתוספות. הן מגיעות במבחר מסחרר של גוונים, כך שאת יכולה לבחור את הגוון הקרוב ביותר לגוון שיערך.

 

סוגי תוספות 

היתרונות של תוספות משיער אדם, הם בכך שאפשר לעשות איתן מה שאת רוצה כמו לצבוע, להחליק, לסלסל וכו'. הן עמידות לתקופה ארוכה – בתנאי ששומרים עליהן.

 

שיער אדם אירופאי

שיער אדם מ הוא גמיש, רך, חיוני, איכותי וטבעי. מאחר ומדובר ב-100% שיער טבעי, בלתי אפשרי לדעת כי מדובר בתוספות. השיער האיכותי ביותר נחשב אירופאי. מדובר בשיער משיי המגיע מכפרים במזרח אירופה ומחלקים נוספים מרחבי העולם כגון דרום אמריקה, הודו וכו'.

 

שיער אדם אסייתי

מדובר בשיער איכותי, אם כי לא איכותי כשיער אירופאי.

 

שיער סינטטי

נחשב לשיער הזול ביותר. הוא מיועד לנשים שאינן מעוניינת להשקיע ברכישת תוספות. תוספות שיער סינטטיות אינן מתאפיינות ברכות ובחיוניות של שיער אדם. כעבור תקופה קצרה הן הופכות לקשות.

 

כך תדעי שאת רוכשת 

אין כמו מגע ידיים. לכן, לפני שאת רוכשת את השיער געי בו, כך תדעי אם מדובר בשיער איכותי או בשיער באיכות ירודה. אם השיער משיי ורך, סימן שהוא איכותי. אם הוא מחוספס ולא נעים למגע – מדובר בשיער זול.

 

מהן השיטות באמצעותן מצמידים תוספות שיער על השיער?

כדי להחליט באיזו שיטה תבחרי, כדאי שתחליטי אם התוספות מיועדות לשימוש שוטף ויומיומי או לאירוע חגיגי.

קליפסים – מדובר בסיכות קלילות אשר אינן נופלות או נשמטות ומוצמדות לשיער במהירות ובקלות. במידה ומדובר באירוע חגיגי, העדיפי את שיטת הקליפסים. גם הסרתן מהשיער היא פשוטה ומהירה.

 

היתרונות בשיטת הקליפסים הם, שאותן תוספות תוכלנה לשמש אותך גם בעתיד, כשיעמוד לפנייך עוד אירוע חשוב.

 

הדבקה

מדובר בדבק שיורד במים. יש אפשרות להשתמש בדבק המחזיק מעמד למספר חודשים. החיסרון הוא שהחיבור פחות אסתטי, אך מצד שני הוא חזק ועמיד להפליא.

 

הלחמה

יחידות דקות של שיער מולחמות לשיערך בחיבורים קטנים. אחת לכמה חודשים תצטרכי לחזור למספרה כדי לתחזק את החיבורים.

 

 – מדובר בחרוזים זעירים, המוצמדים אל שורשי השיער באופן יציב ואסטטי. גם כאן תאלצי לשוב למספרה אחת לכמה חודשים כדי להדק את החרוזים.

08-9458008​

050-9458444

054-4612819

08-9458008​