הכל על פאה​

פאות או לא להיות

הבחירה ללבוש פאה, יכולה להיות מהלך מהוסס מאוד, אך יתכן ותזכורת של כמה מהיתרונות שבבחירה תסייע למתלבטים 

פאה יוצרת מראה טוב יותר בעיקר אם מטפלים ומתחזקים אותה היטב. למעשה, לא משנה אם לובשים פאה בפעם הראשונה, כדאי להיזכר ביתרונות שהיא מציעה. 

לבישת פאה יכולה לשמש דרך להגן על השיער הטבעי. בהמשך לכך אין צורך לצבוע את השיער הטבעי. עבור רוב הנשים, לבישת פאה עם שיער אדם היא מגמה חדשה. למען האמת, לכימיקלים שבצבע יש השפעה לא טובה על בריאות השיער ובסופו של דבר גם על המראה שלו. בנוסף, אם מעדיפים לשמור על חלק וגולש או על סגנון אחר מזה של השיער הטבעי, אין צורך לעבור תהליכים ארוכים ויקרים על מנת להחליק, ליצור גלים או תלתלים. 

ניתן לשנות את סגנון השיער על פי צורך, רק על ידי לבישת הפאה. לדוגמא, אם יש השיער הטבעי קצר או באורך בינוני ומעדיפים שיער ארוך, פאה תוכל לתת מענה על כך בקלות. אין צורך להמתין עד שהשיער יתארך. רכישה של פאה באורך הרצוי יכולה להעניק את המראה הרצוי. מדובר בחיסכון של זמן בדרך לסגנון החדש. 

כמו כן, פאות יכולות לכסות על פגמים, כגון שיער דליל. בחירה בכמה פאות שעשויות שיער אדם, יכולות להעניק בטחון עצמי בכל פעם שיוצאים מהבית. לפאות שעשויות שיער אנושי יש מראה טבעי והתחושה בהתאם. לבסוף, למרות שהמחיר לפאה שעשויה שיער אדם גבוה יותר מאשר מחירה של פאה העשויה שיער סינתטי, אין זה אומר בהכרח שפאות שיער אדם טובות ועמידות יותר מאשר פיאות שיער סינתטי. 

 

08-9458008​

050-9458444

054-4612819

08-9458008​